Rok 2017 sme oslávili Vianočným večierkom pre zamestnancov a partnerov Stigi Trans

Posted by tomas.stegmar
Category:

Rok 2017 sme sa rozhodli ukončiť tradičným spôsobom ako po iné roky. Keďže firemná kultúra je neoddeliteľnou súčasťou Stigi Trans, bolo viac ako isté, že koniec roka bude patriť zábave a utužovaniu vzťahov.

Vianočný večierok 2017

Pre veľa firiem je firemná kultúra stále veľkou neznámou. U nás platí opak. V Stigi-Trans si veľmi dobre uvedomujeme, aké dôležité je jasne charakterizovať význam existencie našej spoločnosti a jej prínosu okoliu, v ktorom žijeme. Odhodlanosť, otvorenosť a pomoc tým, ktorí to potrebujú. Tak sa dajú charakterizovať hodnoty našej firmy.

Popri charitatívnej činnosti sa preto nájde čas i priestor na zorganizovanie vianočného večierku. Veď čo už môže byť príjemnejšie, než v uvoľnenej atmosfére stráviť záver pracovného roka v kruhu tých, s ktorými prichádzame denno denne do kontaktu.

Vianočný večierok, ktorý organizujeme pre všetkých, ktorí prispeli k rozvoju našej spoločnosti. Pre tých, vďaka ktorým máme prácu, ktorá nás skutočne baví a zároveň pre tých, vďaka ktorým môžeme pomáhať osudom ťažko skúšaných. Či už sú to naši zamestnanci, šoféri alebo firemní partneri. A tak sme sa 16. decembra spolu stretli ako jedna veľká rodina, ktorou v skutočnosti aj sme.

Veríme, že všetci sa na večierku dobre zabavili, aj vďaka pestrému kultúrnemu – hudobnému aj tanečnému programu i tombole. Každý si okrem úsmevu na perách odniesol domov i malú pozornosť. Veď pozrite sami, prichystali sme aj krátke spomienkové video.

 

Kráľ ciest v Stigi Trans

Ako vrchol večera sa udeľovalo ocenenie pre najlepšieho zamestnanca firmy za uplynulý rok 2017. Stal sa ním vodič, ktorý v našej spoločnosti zastupuje mladú generáciu šoférov. Cenu mu odovzdal sám náš najvyšší – konateľ Stigi Trans Tomáš Stégmár. Potom už nasledovala zábava v uvoľnenej atmosfére až do skorých ranných hodín.

 

Všetko najlepšie v roku 2018 vám praje Stigi-Trans!