Spoločnosť Stigi-Trans prispela k dobrej nálade na Gastrofestivale 2017

Posted by tomas.stegmar
Category:

V prvý augustový týždeň sme sa už tradične, ako po minulé roky, zúčastnili GastroFestivalu v neďalekej Komoči. V poradí už 16. ročník tohto najväčšieho gurmánskeho festivalu na Slovensku priniesol, okrem pekného počasia a dobrého jedla, kopec dobrej nálady a úsmevov. V areáli Oáza Camp Komoča sme sa o to postarali aj my.

 

Gastrofest – Sme partnermi tých najlepších

 

Gurmáni z blízkeho i vzdialenejšieho okolia sa zišli od 3. do 5. augusta v Komoči. Spoločnosť Stigi-Trans pri tom samozrejme nemohla chýbať. Veď nielen prácou je človek živý. Radi podporujeme aktivity za dobrým účelom, či už je to v gastrosfére, športe (mladý motocyklový pretekár Adam Barus z Tvrdošoviec) alebo sociálnej oblasti (Dobrý anjel).

Na Gastrofestivale 2017 sme ponúkali skvelé chladené nápoje, chutný divinový guláš i špeciality na grile. Zišli sme sa tam spolu s našimi partnermi, priateľmi, zamestnancami a ich rodinami. Pre najmenších sme pripravili aj skákací hrad a maľovanie na tvár. Ku skvelému zážitku prispela aj ochladzovacia brána rozprašujúca vodné kvapky po okolí.

Toto podujatie sme využili zároveň aj ako možnosť stretnúť sa s našimi zákazníkmi v uvoľnenej atmosfére i ako firemný teambuilding. Naši zamestnanci tak mohli načerpať nové sily do začiatku zimnej prepravnej sezóny.

 

“Sme veľmi radi, že môžeme byť významným partnerom najväčšieho gastronomického festivalu na Slovensku,” povedal zakladateľ spoločnosti Stigi-Trans Tomáš Stégmár.

 

Vždy sa snažíme pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Pre tých, ktorí nás nestihli v Komoči tento rok navštíviť, sme pripravili i spomienkové video.